Saliven Lacroa

Můj BLog

Nejistota graduje

Pak se mě ptala, jak snáším zdejší klima. Nechtěl jsem dělat ubrečeného bačkoru. Řekl jsem, že už jsem spal na lepších hotelech. Myslel jsem, že se zasměje. Nic. To mě trochu stáhlo do sebe. Začal jsem to brát vážně. Začal jsem se opatrně vyptávat, proč tady vlastně jsem. A že bych teda rád už

domů.

Odpověděla velmi rázně, že na povídání o takovýchhle věcech, budeme mít ještě hromadu času. Začala se vyptávat na mojí rodinu, úplně na celou. Na moje prarodiče, na jejich choroby. Jestli jsem byl někdy hospitalizován na podobné klinice. Jestli jsem byl někdy u psychiatra nebo psychologa. Jestli jsem měl někdy úraz hlavy atd. Vyptávala se jako soukromí detektiv, hledajíc viníka.

Po dvou hodinách výslechu mě odvedla zpět na pokoj. Mám se prý naobědvat a kolem třetí hodiny si mě osobně vyzvedne primář této kliniky a bude semnou pokračovat v testech. Podíval jsem se jí do očí a trochu jsem se pousmál, jako bych byl nad věcí. Jako bychom měli stejné podmínky pro vyjednávání. Jen trhla prudce hlavou a odešla. Jakoby chtěla být co nejdříve pryč. Zmizet a už nikdy se neobjevit. Jako bych ji nějak urazil.

Jak se ta slečna před tím zdála milá, tak teď bych ji teda za miss sympatie nevolil. Jedna z věcí čeho jsem si na ní všimnul, byla ta, že nemá snubní prsten. Kdo ho nenosí jen do práce, má na prstu neopálené místo, nebo otlak.

Proto, mě o to víc mrzelo, že se ke mně chovala jako k malému harantovi.

Ulehl jsem opět do postele. Začalo mi být dost mizerně. Měl jsem v hlavě čím dál větší zmatek. Bál jsem se, že jsem provedl něco v opilosti. Nejsem zvyklí pít a whisky semnou mohla pěkně zatočit. Přemýšlel jsem o nějaké ostudě, o rozbité výloze a ukazování holého zadku na veřejnosti. Větších extrémů jsem schopen nebyl. Únava po vyčerpávající dvouhodince intenzivního výslechu se dostavila. Usnul jsem a to bez oběda. Stejně jsem se před tím rozhodl, že místní stravu radši vynechám.

Poslední komentáře
07.06.2012 19:16:43: I'm glad basketball is an indoor sport , don't have to worry about rain or nothing . kursy windsurfi...